Dr Seidel Maskol płyn maskujący zapachy zwierząt 100ml

18,50 zł
18,50 zł
Tymczasowo niedostępny
Ulubione0
Opis

Dr Seidel Maskol skutecznie maskuje nieprzyjemne zapachy pozostawiane przez zwierzęta (w tym zapach moczu). Skład Maskolu został tak dobrany, że działa on komplementarnie do zapachu amoniaku, który jest głównym elementem nieprzyjemnego zapachu moczu.
Działanie Maskolu można porównać do działania kolorów komplementarnych: po zmieszaniu żółtego z niebieskim otrzymujemy inny kolor zielony.
Po spryskaniu Maskolem miejsc zanieczyszczonych otrzymujemy zupełnie inny, neutralny zapach różny od zapachu Maskolu i nieprzyjemnych zanieczyszczeń.

Zalecenia:

Maskol skutecznie maskuje nieprzyjemne zapachy pozostawiane przez zwierzęta (w tym zapach moczu). Przeznaczony do używania na podłogach, dywanach i meblach.

Sposób użycia:

Zabrudzone miejsca umyć a następnie spryskać niewielką ilością płynu Maskol.

Uwagi:

Produkt wysoce łatwopalny. Nie stosować na powierzchnie wrażliwe na działanie alkoholu np. politurowane. Przed użyciem zrobić próbę na małej powierzchni. Zawiera kompozycję zapachową. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Skład:

Woda, Castor Oil, Nonoxynol-9, Parfum, Cetoleth-7, BHT, DMDM Hydantoin, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

Opakowanie:

Spray 100 ml


Dowiedz się więcejShow less
Szczegóły produktu
DM17
Twój pupil pokocha również:
You may also like

Menu

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj