Dr Seidel Maskol płyn maskujący zapachy zwierząt

Ocena całościowa:
Przeczytaj jedną opinię

Dostawa gratis

przy zamówieniach od 99 zł a przy mniejszych zakupach od 10,90 zł

Solidnie pakujemy

wszystkie zamówienia w karton z folią bąbelkową w środku

Zobacz inne produkty:

13,49 zł

14,99 zł

-10%

Dr Seidel Maskol skutecznie maskuje nieprzyjemne zapachy pozostawiane przez zwierzęta (w tym zapach moczu). Skład Maskolu został tak dobrany, że działa on komplementarnie do zapachu amoniaku, który jest głównym elementem nieprzyjemnego zapachu moczu.
Działanie Maskolu można porównać do działania kolorów komplementarnych: po zmieszaniu żółtego z niebieskim otrzymujemy inny kolor zielony.
Po spryskaniu Maskolem miejsc zanieczyszczonych otrzymujemy zupełnie inny, neutralny zapach różny od zapachu Maskolu i nieprzyjemnych zanieczyszczeń.

Zalecenia:

Maskol skutecznie maskuje nieprzyjemne zapachy pozostawiane przez zwierzęta (w tym zapach moczu). Przeznaczony do używania na podłogach, dywanach i meblach.

Sposób użycia:

Zabrudzone miejsca umyć a następnie spryskać niewielką ilością płynu Maskol.

Uwagi:

Produkt wysoce łatwopalny. Nie stosować na powierzchnie wrażliwe na działanie alkoholu np. politurowane. Przed użyciem zrobić próbę na małej powierzchni. Zawiera kompozycję zapachową. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Skład:

Woda, Castor Oil, Nonoxynol-9, Parfum, Cetoleth-7, BHT, DMDM Hydantoin, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

Opakowanie:

Spray 100 ml


Klienci polecają:

Opinie

Rated 3.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Verified purchase

Szału nie ma

+ poręczna niewielka butelka
działa jak większość takich specyfików dostępna na rynku, w niższej cenie, ewentualnie niektóre odświeżacze powietrza. Szału ni ma dupy nie urywa.