ICEPAW Insect Relief - spray przeciwko kleszczom i owadom 500ml

Marka:
155,00 zł
155,00 zł
Wysyłamy w 48h

>Kupując ten produkt możesz otrzymać 31 pkt. Kupując ten produkt możesz otrzymać 31 pkt.

Łącznie za całe zakupy otrzymasz 31 pkt., które możesz wymienić na kupon o wartości 1,55 zł.
Opis

ICEPAW Insect Relief to niezwykle skuteczny i bezpieczny preparat zapewniający ochronę przed: kleszczami, pchłami, komarami, końskimi muchami, meszkami, osami. Jest nieszkodliwy dla ludzi i zwierząt domowych. Ma postać sprayu o działaniu silnie odstraszającym kleszcze i owady. Bezpieczny, wydajny i bardzo łatwy w użyciu. Bardzo skutecznie działa do 8 godzin.

Preparat przetestowany w najcięższych warunkach i terenach mocno zasiedlonych przez kleszcze! Rekomendowany przez Michaela Tetznera, wielokrotnego mistrza w psich zaprzęgach , intensywnie trenującego ze swoimi psami.

Preparat w butelce 0,5 litra z wygodnym aplikatorem w formie atomizera z pompką. Wydajny i bardzo łatwy w użyciu.  

Niezwykła skuteczność wspólnego działania 3 aktywnych składników:

- Geraniol to organiczny związek chemiczny, w pełni naturalny, odstraszający komary, kleszcze, pchły. Nie zabija on owadów, a jedynie je odstrasza, zniechęcając do osiadania na skórze. Opary tego środka unoszą się w powietrzu i tworzą swego rodzaju barierę ochronną. Rozpylany na skórze skutecznie zapobiega pogryzieniom przez kleszcze.  (  Przeprowadzone badania na krowach wykazało, że wśród krów opryskiwanych geraniolem uzyskano zmniejszenie średniej liczby kleszczy na zwierzętach  o 98,4%).

- Ikarydyna (N-acetylo-N-butylo-beta-alaninian etylu (> 20%) to bezpieczny środek syntetyczny najskuteczniejszy w odstraszaniu kleszczy wśród substancji dopuszczanych do stosowania przez ludzi i zwierzęta. Ikarydyna obecna jest  w wielu preparatach przeznaczonych do stosowania przez ludzi, w tym dzieci. Jest bezzapachowa, nie powoduje podrażnień skóry i innych reakcji alergicznych. Działa odstraszająco na kleszcze, a także komary, pchły muchy, meszki. Stężenie ikarydyny zastosowane w preparacie Icepaw Insect Relief jest skuteczne przeciwko kleszczom i komarom od 5 do 8 godzin. Warto dodać, że ikarydyna nie wykazuje szkodliwego wpływu nawet w przypadku bardzo wysokich dawek na układ nerwowy (co jest główną wadą innych preparatów syntetycznych).

- Olejek eteryczny z liści goździków otrzymuje się przez destylację z parą wodną liści i końcówek gałęzi goździka, często stosowany jest  jako naturalny repelent, czyli środek odstraszający owady, szczególnie meszki.

Warto pamiętać: preparaty oparte tylko o naturalne roślinne składniki działają krótko i z dużo mniejszą skutecznością w porównaniu do syntetycznego składnika aktywnego - ikarydyny.Preparaty takie szczególnie szybko ulatniają się pod wpływem temperatury ciała i temperatury zewnętrznej.

Skład:

Sec-Butyl - 2 - (2-hydroxyethyl) piperidin 1 - carboxylat 80.000 mg; Geraniol 5.000 mg  Dodatkowe składniki: olejek eteryczny z goździków

Jak stosować?

Przed zastosowaniem preparatu należy wyszczotkować sierść psa „pod włos", potem spryskać z odległości 10 cm, omijając wszystkie wrażliwe obszary (oczy, uszy, pysk). Szczególnie dobrze należy spryskać szyję i okolicę szyi oraz ogon.    

  

WięcejShow less
Szczegóły produktu
IP2442
Twój pupil pokocha również:
Masz wszystko czego potrzebujesz?

Menu

Ustawienia

Click for more products.
No products were found.

Załóż konto Klienta, aby zapisać ulubione produkty

Zaloguj się