ICEPAW przysmak z filetów białych ryb dla kotów 150g

23,00 zł
23,00 zł
Wysyłamy w 24h
Marka:
Ulubione0
Opis

ICEPAW przysmak z filetów białych ryb dla kotów 150g
Przysmaki w 100% naturalne, bogate w witaminy i minerały oraz kwasy Omega-3. Polecane dla kotów w każdym wieku. Zawierają filety ryb przetwarzane bezpośrednio po złowieniu. Niesamowicie smakowite oraz kruche, dzięki czemu są także odpowiednie dla kociego seniora oraz dla kota problemami dentystycznymi.
Po przygotowaniu są suszone minimum 48 godzin w temperaturze 20 stopni, co zapewnia optymalne zachowanie składników odżywczych, w tym kwasów Omega-3 wrażliwych na wysokie temperatury. Tak delikatny proces produkcji pozwala także zachować naturalny smak i aromat ryb uwielbiany przez koty.   
Regularne kontrole surowców, procesów produkcyjnych i produktów końcowych gwarantują wysoką jakość i bezpieczeństwo.      
Wyprodukowano z ryb poławianych na Morzu Północnym.

Opakowanie z zamknięciem strunowym ułatwia przechowywanie i zachowanie naturalnego aromatu po otwarciu przysmaków. Opakowanie jest biodegradowalne, zgodne z najnowszymi wymogami środowiskowymi. Oznacza to, że  samodzielnie ulega degradacji  w kontakcie ze środowiskiem, bez ingerencji człowieka.

Skład:

100% filetów białych ryb suszonych i mielonych 

Składniki analityczne:

surowe białko 70,7%, surowy tłuszcz 12%, sucha masa 92,8%, surowe włókno 0,2%, surowy popiół 5,6%.  Zalecenia żywieniowe: Stosować jako przysmak i dodatek do codziennej diety  Wyprodukowano z ryb poławianych na Morzu Północnym

Zalecenia żywieniowe:

Stosować jako przysmak i dodatek do codziennej diety. 

Dowiedz się więcejShow less
Szczegóły produktu
IP7227

Menu

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj