Kup teraz zapłać za 30 dni!


Kupujesz, ale nie płacisz! Bo płacisz później, nawet za 30 dni.  Zamawiasz jak zwykle, odbierasz zakupy. I płacisz nawet 30 dni po złożeniu zamówienia.
Bez żadnych dodatkowych kosztów i rejestracji.


Jak to działa?

1) Złóż zamówienie i na etapie płatności wybierz opcję „Kup teraz, zapłać za 30 dni z PayPO”.
    Opcja jest dostępna dla zamówień od 40 do 1000 PLN.    

2) Wypełnij krótki formularz, a PayPo zapłaci za Ciebie rachunek.    

3) Odbierz przesyłkę.

4) Od momentu złożenia zamówienia masz 30 dni na zapłatę.

Korzyści:

1) Możesz sprawdzić swoje zamówienie jeszcze przed zapłatą - jeśli okaże się, że chcesz je zwrócić, po prostu nie zapłacisz. Dzięki temu unikasz czekania na zwrot swoich pieniędzy.   

2) Jesteś objęty Gwarancją Kupującego - jeżeli z jakiegokolwiek powodu nie otrzymasz od sklepu zamówionego towaru, Twoja transakcja zostanie anulowana, a Ty nie zostaniesz obciążony żadnymi dodatkowymi kosztami.   

3) Nic Cię to nie kosztuje. System PayPo nie pobiera dodatkowych opłat i nie musisz się rejestrować.   

4) Możesz pozwolić sobie na więcej - pamiętaj, że masz 30 dni bez opłat, ale jeśli masz taką potrzebę, możesz wybrać opcję spłaty w ratach i rozłożyć ją na 4 miesiące.

FAQ     

1) Czy muszę podawać dane swojej karty kredytowej/debetowej?

Nie. Do skorzystania z płatności PayPo wystarczą podstawowe informacje podane w formularzu rejestracyjnym. Dostęp do panelu Klienta ze wszystkimi informacjami na temat zamówienia otrzymasz mailem, wysłanym na podany przez Ciebie adres e-mail.    

2) W jaki sposób płacę za zamówienie?

Możesz zapłacić przelewem bankowym, przekazem pocztowym lub szybkimi płatnościami online - jak Ci wygodniej. Numer konta do wpłaty otrzymasz mailem wraz z potwierdzeniem złożenia zamówienia. Dla Twojej wygody udostępniamy panel Klienta - nie masz obowiązku logować się do niego, ale możesz. Tam masz bieżący podgląd wszystkich ważnych informacji.    

3) Czy to jest bezpieczne?

Tak, wszystkie płatności są realizowane w ramach szyfrowanego połączenia, a Ty nie podajesz żadnych danych dostępowych do swojego konta.    

4) Czy to coś kosztuje?

Nie. Korzystając z płatności PayPo w ciągu 30 dni zapłacisz tylko tyle, ile wynosi wartość zamówienia - bez dodatkowych opłat. W przypadku spłaty w ratach, Ofertę dla Ciebie prezentujemy w podsumowaniu e-mail, Umowie, w panelu Klienta.

5) Co jeśli nie zapłacę w ciągu 30 dni?

Twoja płatność zostanie automatycznie rozłożona na 4 wygodne raty.    

6) Co się stanie, jeśli zwrócę zamówienie?

Po prostu nie zapłacisz. Twoja transakcja zostanie anulowana w naszym systemie.

Więcej informacji: 
+48 22 333 74 60 
info@paypo.pl 
PayPo Sp. z o.o. 
https://www.paypo.pl